Forum klub jujitsu sportowego sekcja z rybnika Strona Główna klub jujitsu sportowego sekcja z rybnika

Mariusz

Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 124

PostWysłany: Sob 16:30, 22 Wrz 2007    Temat postu:

W dniu dzisiejszym w Sosnowcu odbyły sie zawody Puchar Polski Seniorów Ju Jitsu. Nasi zawodnicy bardzo dobrze wypadli . Bartłomiej Bednarczyk w kategorii wagowej do 69 kg zajął I miejsce!!!!. Walki w wykonaniu Bartka była bardzo dobre. Drugi nasz zawodnik, raczej zawodniczka Dorota Kowalczyk zajęła w kategorii wagowej do 55 kg III miejsce. Gratulaje. Pozdrawiam Trener Twisted Evil

PostWysłany: Pią 15:35, 12 Paź 2007    Temat postu:

Na Mistrzostwach Świata Młodzieżowców w Ju jitsu, które odbyły się w Hanau Piotr Gibas zajął III miejsce !!!!!!! Gratulacje

Mariusz

Posty: 124

PostWysłany: Pon 22:30, 15 Paź 2007    Temat postu:

W dniu 15.10.2007r. otrzymałem wiadomość, że nasz zawodnik Bartłomiej Bednarczyk członek Kadry Narodowej został powołanie na zawody w ju jistu Słowenia Open, które odbywają się 20.10.2007r. w Słoweni w miejscowości Dobava. Gratulacje i życzymy Bartkowi udanego wystepu. Trener. Twisted Evil

Ostatnio zmieniony przez Mariusz dnia Nie 18:45, 21 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Mariusz

Posty: 124

PostWysłany: Nie 18:43, 21 Paź 2007    Temat postu:

W dniu 20.10.2007r. w Dobavie nasz zawodnik Bartłomiej Bednarczyk na Międzynarodowym Turnieju Ju Jitsu Słowenia Open zdobył III miejsce!!!! Tym samym Bartek przywozi brąz do Rybnika. Gratulacje dla Bartka. Trener. Twisted Evil

DOROTA

Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 230

Skąd: RYBNIK

PostWysłany: Nie 19:12, 21 Paź 2007    Temat postu:

GRATULACJE DLA BARTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER TAK TRZYMAJ:-)

$!V@:)

Posty: 3

PostWysłany: Pon 16:02, 22 Paź 2007    Temat postu:

DAłąCZAMY SIE DO GRATULACJI DLA SEMPAI BARTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

PostWysłany: Nie 12:35, 28 Paź 2007    Temat postu:

W dniu 27.10.2007r. w Mysłowicach odbyły się I zawody Ligi dzieci i młodzieży w ju jitsu. W zawodach tych brało udział 10 naszych małych zawodników reprezentując nasz klub. Poniżej przedstawiam wyniki naszych zawodników:
Wróbel Sylwia I miejsce
Jak widac po wynikach zawody te należy zaliczyć do bardzo udanych. Przywieźliśmy do Rybnika pięć złotych medali i jeden srebrny. Jestem bardzo dumny z naszych zawodników naprawdę wszyscy walczyliście bardzo dobrze. Trenar
DOROTA

Posty: 230

PostWysłany: Nie 12:48, 28 Paź 2007    Temat postu:

dzieciaki walki były naprawde super:-)jestem z was dumna pozdrawiam sempai Dorota

PostWysłany: Wto 20:13, 30 Paź 2007    Temat postu:

No dzieciaki super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mariusz

Posty: 124

PostWysłany: Pon 21:50, 12 Lis 2007    Temat postu:

W dniu 17 listopad 2007 rok w Jaworznie odbywaja sie Miedzynarodowe Zawody Polish Open oczywiśnie zawodnucy naszego Klubu beda brac w nim udział zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania.

Mariusz

Posty: 124

PostWysłany: Sob 22:38, 17 Lis 2007    Temat postu:

W dniu 17 listopada 2007 roku w Jaworznie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu Nasi zawodnicy, którzy reprezentowali nasz Klub zajeli nastepujące miejsca w kategori wagowej kobiet do 55 kg Dorota Kowalczyk zajeła III miejsce, w kategorii wagowej do 69 kg Bartłomiej Bednarczyk zajął III miejsce, w kategorii do 85 kg debiutant naszego Klubu Rygiel Sławomir zajął VI miejsce. w zawodach brały udział reprezentancje Francji i Belgii. Bartek podczas całych zawodów przegrał tylko jedną walkę z reprezentantem Francji i to przy stanie 9 do 9 przez ilość zdobytych iponów Bartek miał dwa a francuz trzy. Dorota pomimo kontuzji utzymała III miejsce. No i oczywiście nasz debiutant Sławek trafił w pierwszych walkach na doświadczonych członków kadry narodowej Francji, ale walki w wykonaniu Sławka były niezłe. Gratulacje dla Naszych zawodników jestem bardzo zadowolony... biorąc w szczególnosci pod uwagę poziom Mistrzostw.Trener Twisted Evil

PostWysłany: Śro 16:12, 05 Gru 2007    Temat postu:

Witam informuję dzieciaki, że w sobotę 08.12.2007r. jedziemy na zawody do Mysłowic szczególy wyjazdu oraz osoby które pojadą zostana przekazane na treningu w środę oraz piatek. Dzieci które jeżdża na zawody chodz na obtdwa treningi.